Üilitundlikkusreaktsioon – ehk allergiline reaktsioon tekib siis, kui inimene reageerib keskkonnas leiduvatele ainetele, mis on enamiku teiste inimeste jaoks ohutud. Allergeene leidub näiteks tolmus (peamiselt tolmulestade elutegevuse tõttu), õietolmus, koduloomade karvades, putukamürgis, puukides, hallitusseentes, toidus, mõnes ravimis jne. Aller Stopp toode on immuunsüsteemi toetav ülitundlikkuse korral.

C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Ashwagandha toetab hingamisteede ja naha tervist. Lisaks aitab Ashagandha säilitada energiataset ning luua organismis tasakaalu.
Tsink aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Tsink ja C vitamiin aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele ning kaitsevad meie rakke oksüdatiivse stressi eest.

Ashwagandhal on adaptogeensed omadused, mis aitavad säilitada energiataset ning luua organismis tasakaalu. Lisaks toetab hingamisteede ja naha tervist. 

Kvertsetiin on naturaalset päritolu aktiivne flavonoid, see on kehas oluliselt aktiivsem kui paljud teised bioflavonoidid. Kvertsetiini ja teiste taimsete bioflavonoidide koosvõtmine omab sünergilist mõju.

MANUSTAMINE: 1 kuni 2 kapslit päevas
Lisa ostukorvi
35 €