Helge Kodu on väike stuudio, mis alustas 2016. aastal Telliskivi Loomelinnakus valmistades ruumiparfüüme. Paari menuka tegutsemisaasta järel otsustasime võtta
hingetõmbe pausi, et otsida praktilisi viise kuidas kodud looduslähedasemaks muuta ja helgest energiast vibreerima panna.


Helge Kodu mõtteviis muutus enesekriitilisemaks, teadlikumaks ja holistilisemaks. Uurimistöö käigus tutvusime ravimtaimede, õlide ja looduslike materjalidega mida integreerida meie uude etappi. Mõtlesime ja mõtestasime kuidas käitume kodus ning milliste meeleolude kütkes eelistame olla.


Nüüd oleme avanud stuudio, kus soovime ennekõike pakkuda kogemusi eneseavastuseks ning õppida praktilisi viise kuidas valmistada seepi, voolida savist põnevaid eseneid või võtta osa taimeravikursusest. Pakume holistilisi koolitusi, mis õpetavad meid kulgema looduse rütmides ja seovad inimesi tervikuks.

Helge Kodu stuudios leiad meie enda tooteid, mis on peamiselt mõeldud kodu ja kehahoolitsus rituaalidele. Lisaks toome esile kohalike keraamikute, käsitööliste ja kunstnike teoseid, kes on meid võlunud oma harmooniliste teostega.

Külasta meie stuudiot - Telliskivi 60a/5 ja jälgi töötubade kalendrit.
Töötubasid saab broneerida  privaatsete ürituste jaoks - sünnipäevaks, kogunemiseks sõpradega või töökollektiiviga loovuse äratamiseks.
Kirjuta meile helgekodu@gmail.com

Helget olemist!