Väetis - Talveuni 1kg

ET KEVADEL ÕITSEDA, TULEB TALVEL MAGADA

Meie „Talveuni“ on 100% looduslik universaalne väetis, mis aitab sinu hoolealustel üle elada külma talve- ja kuiva kütteperioodi. Vähendasime lämmastiku kogust (3,7%) ning suurendasime fosfori ja kaaliumi taset, et sinu hoolealune ajaks lehti kiiremini ja talveolud ei teeks neile liiga. Tänu sellele, et toote „Talveuni“ põhikomponendiks on liha- ja kondijahu, sisaldab väetis lisaks NPK makroelementidele palju mikroorganisme, mis aitavad toimeained kiiremini ja tõhusamalt taimesse ja mulda viia.

Otstarve:  Juurviljadele, sibullilledele, mitmeaastastele aia- ja dekoratiivtaimedele, viljapuudele, marjapõõsastele (vaarikas, põldmari, maasikas, mustikas, metsmaasikas jne), murule.
Kasutamine:  Keskmise suurusega poti kohta sega mulda umbes peotäis väetist (125 g/m2) taime juurte sügavusel. Toode on 100% looduslik, seega ei saa taime juured kõrvetada ning sa ei pinguta väetamisega üle – taim ise omastab nii palju kui vaja. Soovitame seda kasutada kord aastas sügishooajal, et taim valmistuks puhkeperioodiks ja moodustaks võrseid.
Tähtis:  Jäta meelde, et graanulid tuleb segada taime juurte lähedale nii, et midagi ei jääks maapinnale. Pööra tähelepanu kastmisele, sest loodusliku väetise graanulid säilitavad loomulikul viisil niiskustaset mullas, seega on võimalik, et tuleb vähem kasta kui oled harjunud.
Koostis:  Liha- ja kondijahu, melass, lubjakivi, kaaliumsulfaat (loodusliku päritoluga), dikaltsiumfosfaat (loodusliku päritoluga).
Säilitamine:  hoida kuivas, lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Kasutada 24 kuu jooksul alates valmistamiskuupäevast (vt pakendilt).

Lisa ostukorvi
5,90 €