Tule saa osa Maru x Helge Kodu vegan brunchist!

11.09.2022 kell 10.00-13.00

Me ei kutsu sind mitte ainult sööma hõrku täistaimset hommikusööki, vaid ka seda oma kätega valmistama, õppima nippe ja trikke, kuidas ise katta laud suussulavate vegan toitudega ning üllatada nii ennast, kui oma sõpru!

Sa oled alati mõelnud, mida veganid hommikusöögiks söövad, kui nad härjasilma ei prae või suitsukala saiale ei kuhja! Hummust ja avokaadot! Aga mida nad siis veel söövad?!

Ühel pühapäeva hommikul on võimalus Maru käe all saada osa ja ka valmistada ise täistaimne brunch, mil õpid asendama loomseid tooraineid täistaimsetega ja sukelduma rohkem ubade, juur- ja köögiviljade värvikirevasse maailama.

Kindlasti saad ka inspiratsiooni, kuidas oma argipäeva maitserikkamaks muuta ning täisväärtuslikumalt süüa.

Täpne menüü on veel selgumisel aga kindlasti ei puudu sealt suitsu porgand ehk veganite asendus külmsuitsu lõhele, tofu scramble, erinevad määrded, läätse pannkoogid või kartuli rösti.

Magusaks aga hooajalised marjad ning pringid luuviljalised granolaga või lausa banaani pannkookidega või üllatab Maru millegi kolmandaga!

Täistaimselt brunchilt lahkud hea tuju, täis kõhu ning väikese üllatusega Marult, millega saad veel nädalaid oma toitu rikastada!

Lisa ostukorvi49,90 €